loader

Insert EK05-100DT-GF

› price after login ‹

  • Availability:In stock
  • Guarantee:24 months
  • Code:02530002
  • EK05-100DT-GF_02530002.JPG
  • EK05-100DT-GF_02530002.JPG
Product description
Product description

Frederique Constant FC-282AN5B4
sleva
Frederique Constant FC-282AN5B4 je otevřené zboží, které má buď originální, nebo náhradní obal. Produkt byl krátce používaný, a proto má drobné kosmetické vady. Zboží bylo důkladně zkontrolováno našimi odborníky a je ve výborném stavu. V balení může chybět některé příslušenství.

I zánovní zboží si můžete koupit na splátky.
Frederique Constant FC-282AN5B4 má standardní záruku na 21 měsíců.
Po zakoupení můžete zboží standardně vrátit do 14 dnů.

Udělejte si radost kvalitními hodinkami švýcarské značky Frederique Constant FC-282AN5B4 smart. Tyto hodinky si získají vaši pozornost svými vlastnostmi i designem, který přestavuje spojení elegance se sportovním nádechem, proto jsou vhodné pro každou příležitost. Navíc patří do řady chytrých hodinek, proto umožňují spojit se s vaším chytrým telefonem. Pouzdro hodinek vyrobené z ušlechtilé nerezové oceli a je upravené PVD vrstvou růžového zlata, dále je decentně doplněno modrým ciferníkem s ručičkami zlatorůžové barvy. Kožený řemínek hnědé barvy je ozdoben bílým prošitím.
Klíčové vlastnosti pánských hodinek Frederique Constant FC-282AN5B4 smart

Smart funkce poskytují maximální pohodlí
Představují spojení švýcarské kvality a sportovní elegance
Stupeň voděodolnosti je 5 ATM (vhodné pro plavání, rybaření a jiné aktivity na vodní hladině)
Tyto hodinky značky Frederique Constant jsou ideálním doplňkem každého muže
Životnost baterie je až 4 roky

Chytré technologie smart hodinek Frederique Constant

Smart technologie hodinek Frederique Constant navíc nabízí další výhody, díky kterým si tyto hodinky zamilujete. Bluetooth vám umožní komunikovat s vaším smartphonem iPhone nebo Android. Vibrace na zápěstí vás diskrétně upozorní na nepřijatý hovor nebo nový e-mail. Sleeptracker je zde pro regulaci a monitorování vašeho spánku. Aplikace MotionX sledovaje denní pokrok, včetně aktivity a spánku. Dále vám tyto smart hodinky nabízí alarm aktivity, chytrý budík nebo adaptivní koučování. Zajisté oceníte automatickou synchronizaci času a data nebo duální čas při cestování. Shromážděná data v aplikaci MotionX je možné převést do vašeho smartphonu.