loader

Informace k dopravě


Rychlá a spolehlivá doprava je pro nás klíčovým prvkem zajištění vaší maximální spokojenosti. Chceme, aby vaše objednávky dorazily k vám pohodlně, včas a v bezvadném stavu. Proto pro Vás máme několik možností dopravy, abychom zajistili tu nejvhodnější.

Naše přepravní možnosti zahrnují:

1. PŘEPRAVNÍ SLUŽBA: Pro balíkové zásilky do 30kg. Tato volba je ideální pro lehčí a menší zásilky komponent. Svoz balíkových zásilek, přes DPD, organizujeme na denní bázi.

Orientační cenová tabulka balíkové přepravy přes DPD:

Váha balíku: Cena dopravy bez DPH CZ* Cena dopravy bez DPH SK*
3 kg 185,- Kč 12,1,- Euro
5 kg 205,- Kč 13,1,- Euro
10 kg 210,- Kč 13,3,- Euro
15 kg 215,- Kč 14,8,- Euro
20 kg 220,- Kč 15,- Euro
25 kg 225,- Kč 16,- Euro
30 kg 230,- Kč 16,2,- Euro

 

2. PALETOVÝ SVOZ: Pro zásilky zboží, které se svým objemem nevejdou do váhového a rozměrového limitu balíkové přepravy. Svoz paletových zásilek organizujeme 2x týdně, vždy ve středu a v pátek. Cena přepravy se odvíjí dle objemu a hmotnosti zásilky a stanovuje se individuálně.

3. Osobní odběr ve skladu ve Sviadnově: Pokud preferujete osobní převzetí zásilky, můžete si materiál vyzvednou přímo v našem skladu. Osobní odběr je zdarma.

Adresa pro osobní vyzvednutí:
FRONTIER COMPONENTS, s.r.o.
K ČISTIČCE 218
739 25, SVIADNOV
PO-PÁ: 7:00 – 14:00

4. ZÁVOZ: Pro rozsáhle zásilky vodítek nebo kompletních výtahových balíčků. Cena přepravy je vždy kalkulována na konkrétní parametry a místo určení Vaší zásilky a vždy volíme vhodné nákladní auto dle konkrétních zásilek. Cena přepravy se odvíjí dle objemu a hmotnosti zásilky a stanovuje se individuálně.

Naše dopravní služby jsou pečlivě vybrány tak, aby vyhovovaly různým potřebám našich zákazníků. Každá zásilka je pečlivě balena, aby byla chráněna během přepravy, a využíváme spolehlivých dopravců s dlouholetou zkušeností.

*Cena jsou orientační bez DPH a mění se v závislosti na stanovené výši palivového příplatku přepravce. Ceny pro dodání na Slovensko ještě ovlivňuje vzájemný kurz České koruny k Euru.