loader

KARIÉRA

Připojte se k našemu týmu

Hledáte nové výzvy a příležitosti k profesionálnímu růstu? Přidejte se k našemu týmu a staňte se součástí dynamické a inovativní společnosti, která se neustále rozvíjí.

Proč pracovat u nás?

Jsme lídři v našem oboru a neustále hledáme nové způsoby, jak rozšířit naše produkty a služby. Vaše kreativita a nápady budou u nás vždy vítány. Věříme, že příjemné pracovní prostředí je klíčem k úspěchu. Naše kanceláře jsou vším co potřebujete pro klidnou a pohodovu práci. Podporujeme osobní a profesní růst našich zaměstnanců prostřednictvím školení, workshopů a mentoringu. Vaše kariéra u nás bude plná možností k dalšímu vzdělávání a rozvoji. Nabízíme konkurenceschopné platové podmínky a širokou škálu benefitů, včetně flexibilní pracovní doby, atd.

Aktuální pracovní nabídky

Podpora prodeje pro Německo a Rakousko

Máte zájem o dynamické prostředí mezinárodní společnosti a hovoříte plynně německy? Připojte se k našemu týmu a podílejte se na zajišťování hladkého průběhu prodejních aktivit v německy mluvících zemích.

Jak se přihlásit?

Máte zájem o některou z našich nabízených pozic? Zašlete nám svůj životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu milada.kejmarova@fceu.eu.

Kontakt

Pokud máte jakékoliv otázky ohledně kariérních příležitostí u nás, neváhejte nás kontaktovat na milada.kejmarova@fceu.eu. Těšíme se na vaši zprávu!